iNERGIA, ul. Budowlana 9, 20-469 Lublin

tel. 81 441 69 10


Doradztwo oświetleniowe

Oświetlenie dekoracyjne i zewnętrzne

ul.Budowlana 9

20-469 Lublin

pn.-pt. 8.30-16.30

+48 81 441 69 23

+48 530 756 392

oswietlenie@inergia.pl

Aparatura elektrotechniczna

ul.Budowlana 9

20-469 Lublin

pn.-pt. 7.30-16.30

+48 81 441 69 17

+48 81 441 69 18

+48 668 040 751

hurtownia@inergia.pl

Oświetlenie Przemysłowe

+48 606 948 300

m.dudzinski@inergia.pl


Rozdzielnice, złącza kablowe, konstrukcje stalowe linii napowietrznych

produkcja@inergia.pl

Energetyka

+48 81 441 69 17

+48 81 441 69 18

+48 668 040 751

hurtownia@inergia.pl

Doradztwo oświetleniowe

W ramach naszej oferty proponujemy klientom szeroki wybór produktów oświetleniowych, elektronicznych czy energetycznych, pochodzący od renomowanych producentów. Oprócz wszelkiego rodzaju sprzętów, narzędzi czy akcesoriów, które znajdują się w naszej rozbudowanej ofercie proponujemy również pomoc w obsłudze inwestycji oraz kompleksowe, profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru oświetlenia.

Chcemy zagwarantować wszystkim naszym klientom odpowiednie wsparcie podczas doboru najlepszego oświetlenia i innych urządzeń, które mogłyby się znaleźć na terenie danego obiektu. Naszym celem jest zapewnienie doskonałego oświetlenia oraz innego rodzaju instalacji w domach czy lokalach należących do naszych klientów, a nasze doświadczenie oraz ekspercka wiedza sprawiają, że wszystkie wybory stają się znacznie prostsze.

Dla klientów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o kwestii, jaką jest doradztwo oświetleniowe w Lublinie, proponujemy kontakt telefoniczny lub za pomocą wiadomości mailowej. Zachęcamy również do odwiedzenia nas w naszym stacjonarnym salonie przy ul. Budowlanej w Lublinie, gdzie będą mieli Państwo możliwość porozmawiać z naszymi pracownikami osobiście. Nasi klienci sami przekonali się już, jak wiele mamy do zaoferowania w kwestii fachowego doradztwa.

Doradztwo oświetleniowe Lublin – jak działamy?

Doradztwo oświetleniowe to kompleksowa usługa nakierowana na pomoc indywidualnym klientom, którzy potrzebują wsparcia w kwestii doboru odpowiedniego oświetlenia. Zdecydowanie wyróżnia nas to na tle typowych sklepów z oświetleniem, ponieważ nie jesteśmy tylko sprzedawcami – jesteśmy grupą profesjonalistów, ludzi z pasją do swojej pracy, którzy pragną dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem ze swoimi klientami. Nasi eksperci są w stanie określić i wybrać najbardziej optymalne systemy w danym przypadku, bazując na podstawie przesłanych projektów lub wycen.

Pomoc, którą możemy Państwu zaoferować sprawia, że dobór oświetlenia oraz całego systemu inteligentnego domu staje się niezwykle prosta i przebiega wyjątkowo sprawnie. Wiedza i doświadczenie, którymi dysponujemy nieodłącznie wiąże się z ogromną solidnością oraz niezawodnością proponowanych przez nas rozwiązań. Doskonale wiemy jak dopasować do siebie poszczególne elementy, aby stworzyć spójną, zgraną i doskonale funkcjonująca całość. Nasi profesjonalni pracownicy działają nie tylko na podstawie ekspozycji, ale również bazując na asortymencie dostępnym w setkach katalogów od kilkudziesięciu dostawców. Wybieramy wobec tego najlepsze z wielu możliwych rozwiązań, które ze sobą porównujemy, aby zagwarantować pomyślną realizację projektu naszym klientom.

Doradztwo oświetleniowe Lublin oferowane w salonie Inergia to przede wszystkim rzetelność, a co za tym idzie – pełna niezawodność wyborów. Odpowiadamy na najbardziej szczegółowe i rozbudowane pytania naszych klientów, gwarantując proste i konkretne odpowiedzi. Pomagamy uzyskać odpowiedzi również na takie pytania jak te, dotyczące wyboru odpowiedniego oświetlenia do poszczególnych stref domowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie doskonale wesprzeć każdy wybór naszych klientów, doprowadzając do ich maksymalnego zadowolenia z finalnej realizacji projektu.

Dlaczego warto postawić na profesjonalne doradztwo oświetleniowe?

Doskonale wiemy jak ogromną rolę w całej aranżacji domu, mieszkania, lokalu użytkowego i każdej innej przestrzeni odgrywa odpowiedni dobór oświetlenia. Większość osób, decydujących się na samodzielne urządzenie wnętrza popełnia wiele podstawowych błędów.

Przykładowo niezwykle powszechną, ale i nieodpowiednią praktyką jest stosowanie tylko jednego źródła światła w pomieszczeniu. Dlaczego taka opcja nie jest zbyt dobrym pomysłem? Bez względu na to, jakie jest główne przeznaczenie danego wnętrza, powinniśmy pamiętać o tym, że nie służy ono tylko i wyłącznie do jednego zadania. Sypialnia będzie pokojem, w którym spędzamy czas głównie w nocy czy wieczorami. W tym wypadku głównym źródłem światła może być oczywiście lampa sufitowa. Odradzamy jednak skupianie się wyłącznie na tym elemencie, ponieważ niezwykle istotne są również dodatkowe punkty świetlne, takie jak klimatyczna lampka dająca ciepłe, przyjemne światło. Podobnie wygląda sytuacja w wypadku każdego innego pomieszczenia w domu. Nie wyobrażamy sobie przecież komfortowego funkcjonowania w kuchni, salonie czy łazience, w której nie posiadamy odpowiedniego oświetlenia. Doradztwo oświetleniowe Lublin oferowane przez naszą firmę może pomóc Państwu postawić duży krok w kierunku doskonałej aranżacji wnętrza.

Dzięki naszej pomocy w zakresie doboru oświetlenia, nasi klienci mogą cieszyć się funkcjonalnymi przestrzeniami dostosowanymi do ich indywidualnych potrzeb oraz specyfiki wnętrza. Doskonale wiemy jakie opcje sprawdzą się najlepiej w przypadku małych przestrzeni, a które powinny zostać wykorzystane w rozległych, większych pomieszczeniach. Korzystając z naszego doradztwa klienci mogą mieć pewność, że każdy element zostanie dopięty na ostatni guzik, a oni sami będą zachwyceni osiągniętym efektem.