iNERGIA, ul. Budowlana 9, 20-469 Lublin

tel. 81 441 69 10


Hurtownia elektrotechniczna

Hurtownia elektrotechniczna

ul.Budowlana 9

20-469 Lublin

pn.-pt. 7.30-16.30

+48 81 441 69 17

+48 81 441 69 18

+48 668 040 751


Hurtownia elektrotechniczna Lublin

Inergia to nowoczesna hurtownia elektrotechniczna z bogatą ofertą od renomowanych producentów. Nasze doświadczenie pozwoliło nam na staranne wyselekcjonowanie najbardziej jakościowych produktów, które z czystym sumieniem możemy polecić naszym klientom. Mamy świadomość, że proponowany przez nas osprzęt elektrotechniczny sprawdzi się świetnie w każdym przypadku, bez względu na to czy dotyczy klientów hurtowych, czy detalicznych.

Oferujemy również fachowe doradztwo w zakupach w celu zapewnienia zadowolenia z nabytych artykułów wszystkim naszym klientom. Produkty z naszej oferty można zakupić zarówno w sklepie internetowym, jak i w naszej stacjonarnej siedzibie w Lublinie, dzięki czemu klienci mają możliwość podjęcia odpowiedniej decyzji oraz wcześniejszego skonsultowania się z pracownikami naszej firmy. Naszym celem jest zdobycie zaufania klientów oraz świadomość ich zadowolenia z oferowanych przez naszą firmę produktów. Dążymy do tego, stale poszerzając swoje kompetencje oraz nieustannie śledząc branżowe nowinki. Wiemy, że to właśnie nasze zaangażowanie,  świetna organizacja pracy i doskonała jakość oferowanych produktów pozwalają nam docierać do kolejnych klientów, którzy chętnie wracają po kolejne zakupy.

Hurtownia elektryczna Inergia to miejsce, w którym każdy klient znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje

Inergia to nie tylko kolejny sklep elektryczny na terenie Lublina. Zajmujemy się dystrybucją oświetlenia, artykułów elektrycznych i elektrotechnicznych, które wyróżnia świetna jakość i atrakcyjna cena. Stale się rozwijamy, mając na celu zagwarantowanie naszym klientom najlepszych produktów, które nie tylko będą dobrze się prezentowały, ale również będą solidnie wykonane i zachowają swoje właściwości przez bardzo długi czas. Nasza hurtownia elektryczna ma na celu przede wszystkim dostarczenie najwyższej jakości artykułów zarówno fachowcom, działającym w branży, jak i indywidualnym konsumentom.

Przygotowaliśmy dla naszych klientów produkty od renomowanych producentów, które świetnie sprawdzą się w każdych warunkach. Możemy zaproponować m.in.:

 •     aparatura elektryczna;
 •     gniazda i łączniki;
 •     narzędzia i mierniki;
 •     osprzęt łączeniowy;
 •     ochrona odgromowa;
 •     puszki instalacyjne;
 •     bloki rozdzielcze;
 •     listwy przyłączeniowe;
 •     kanały podłogowe;
 •     uchwyty mocujące;
 •     złączki instalacyjne;
 •     listwy elektroinstalacyjne

W asortymencie, który oferuje nasza hurtownia elektryczna nie mogłoby zabraknąć również szerokiego wyboru elektroniki. Oprócz wyżej wymienionych artykułów, w naszej ofercie znajdują się również ładowarki do akumulatorów, ładowarki indukcyjne, czy sterowniki oświetlenia wraz z pilotami, zapewniające długotrwały i komfortowy okres użytkowania tego typu sprzętów. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć również wszelkiego rodzaju kabli i przewodów i wielu innych niezbędnych produktów. Dzięki tak rozbudowanej ofercie, prezentowanej przez nasz sklep elektryczny Lublin każdy klient znajdzie u nas dokładnie to, czego potrzebuje.

Co jeszcze może zaproponować Państwu nasza hurtownia elektrotechniczna?

Inergia to hurtownia elektrotechniczna Lublin, która ma do zaoferowania swoim klientom znacznie więcej niż mogłoby się wydawać. Oprócz wyżej wymienionych artykułów, znajdziesz u nas przedłużacze, rozgałęźniki, czy przewody, a także wkładki bezpiecznikowe, niezbędne obudowy, domofony, dzwonki, alarmy i wiele innych. Wszystkie produkty z naszej oferty pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno dla klientów indywidualnych, jak i specjalistów z branży elektrycznej. 

Hurtownia elektrotechniczna Inergia to stale rozwijające się miejsce, które stara się wychodzić naprzeciw najbardziej specyficznym wymaganiom klientów. Proponujemy liczne artykuły niezbędne do montażu fotowoltaiki, do których należą:

 •     panele fotowoltaiczne;
 •     rozdzielnice
 •     aparatura zabezpieczająca
 •     elementy przyłączeniowe
 •     akcesoria montażowe
 •     konstrukcje do montażu paneli

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło nam doskonale poznać rynek i naucz się dostosowywania do zmieniających się wymagań konsumenckich. Doskonale wiemy, jakie rozwiązanie zaproponować konkretnemu klientowi, aby jak najlepiej dopasować efekt do jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości. W naszej stacjonarnej siedzibie w Lublinie lub sklepie internetowym, wszyscy zainteresowani klienci mogą odkryć naprawdę szeroki asortyment i przekonać się, że hurtownia elektryczna Inergia, zapewnia wszystko to, czego potrzebują.