iNERGIA, ul. Budowlana 9, 20-469 Lublin

tel. 81 441 69 10


Obsługa inwestycji


Inwestycje oświetleniowe

+48 606 948 300

m.dudzinski@inergia.pl

Inwestycje elektroenergetyczne

+48 668 040 749

m.kozlowski@inergia.pl


Obsługa inwestycji

Inergia to firma, która kompleksowo dba o swoich klientów. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą szeroko pojętej elektroniki, oświetlenia, fotowoltaiki i wielu innych artykułów, ale również służymy naszą pomocą w kwestii obsługi inwestycji. W tym zakresie prowadzimy kompleksowe działania, zaczynając od doradztwa w kwestiach projektowania oświetlenia, a kończąc na pomocy w doborze odpowiednich produktów.

Obsługa inwestycji oświetleniowych, energetycznych i elektroenergetycznych proponowana przez naszą firmę to gwarancja doskonale poprowadzonego projektu. Jesteśmy dumni z tego, że dzięki naszej pomocy, naszemu doradztwu oraz opiece nad inwestycją w tym zakresie, możemy we współpracy z klientem stworzyć doskonałą przestrzeń, w której wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Obsługa inwestycji elektroenergetycznych, energetycznych i oświetleniowych, którą oferujemy, zapewnia każdej z nich bezproblemowy przebieg realizacji wyznaczonych w tym zakresie projektów.

Dzięki dynamicznej współpracy z naszymi dostawcami jesteśmy zawsze przygotowani do wykonania zadań postawionych przez naszych klientów. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie określony system, pozwalający na kompleksowe dzielenie się wiedzą ze wszystkimi klientami. Co więcej, potrafimy również przełożyć zdobyte umiejętności na praktyczną realizację określonych projektów i inwestycji. Wszystkich klientów zainteresowanych naszym wsparciem w tym zakresie, zachęcamy do mailowego lub telefonicznego kontaktu z nami lub do odwiedzenia naszej stacjonarnej siedziby przy ul. Budowlanej w Lublinie.

Na czym polega obsługa inwestycji oświetleniowych, elektroenergetycznych i energetycznych proponowana przez naszą firmę?

Kompleksowa obsługa inwestycji energetycznych, elektroenergetycznych oraz oświetleniowych, którą proponujemy naszym klientom polega na całym szeregu działań już w początkowej fazie realizacji projektu. Dokładamy wszelkich starań i przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby każdy etap naszej współpracy z klientem zakończył się oczekiwanym sukcesem.

Pierwszym krokiem jest w tym wypadku doradztwo w kwestii projektowania oświetlenia oraz elektrotechniki. Oczywiście bierzemy pod uwagę zdanie inwestora oraz jego osobiste preferencje, jednak jesteśmy również w stanie zaproponować alternatywną, dostosowaną do klienta opcję w razie takiej konieczności. Doskonale wiemy, że nasza wiedza jest w tej dziedzinie na tyle duża, abyśmy mogli opracować najbardziej optymalne rozwiązanie, które zapewni nie tylko świetny wygląd, ale również pełną wygodę użytkowania oraz niezastąpioną wytrzymałość. W następnym etapie opracowujemy najbardziej optymalne rozwiązania oraz dobieramy właściwe materiały, które posłużą do realizacji inwestycji.

Inergia to miejsce, w którym pomagamy naszym klientom sprawnie poprowadzić realizowaną inwestycję. Obsługa inwestycji energetycznych to zadanie, w którym doskonale się sprawdzamy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego, w naszej stacjonarnej siedzibie, gdzie odpowiadamy na wszelkie pytania naszych klientów.