iNERGIA, ul. Budowlana 9, 20-469 Lublin

tel. 81 441 69 10


Salon oświetlenia

SPRZEDAŻ ONLINE
OŚWIETLENIE I OSPRZĘT

+48 728 831 127

+48 81 441 69 15

sklep@inergia.pl

SPRZEDAŻ STACJONARNA

ul. Budowlana 9

20-469 Lublin

pn.-pt. 8.30-16.30

+48 81 441 69 23

+48 530 756 392

oswietlenie@inergia.pl

DORADZTWO

+48 81 441 69 23

+48 530 756 392

+48 504 826 981

+48 728 831 125

oswietlenie@inergia.pl

Salon oświetlenia Lublin – wszystkie produkty w jednym miejscu!

Inergia to nowoczesny salon oświetlenia w Lublinie, który dostarcza niezawodne, stylowe i innowacyjne oświetlenie do domów, biur, ogrodów i wielu innych miejsc naszych klientów. Doskonale wiemy, jak dobrać odpowiednie produkty, aby ich jakość, trwałość i estetyka była na najwyższym poziomie. Oferujemy możliwość zakupów zarówno w sklepie internetowym, jak i w stacjonarnym salonie. Proponujemy bardzo rozbudowany asortyment również w innych kategoriach takich jak: elektronika, wentylacja i ogrzewanie, alarmy, monitoring, domofony, dzwonki, kable, przewody, czy fotowoltaika. Nasza oferta pozwala zatem na zakup wszelkich potrzebnych artykułów oświetleniowych oraz elektronicznych, a także materiałów potrzebnych do montażu, dzięki czemu nie muszą Państwo stresować się długotrwałymi poszukiwaniami – wszelkie niezbędne produkty znajdują się w naszym asortymencie.

Salon oświetlenia Lublin – oświetlenie do domu i ogrodu

Salon oświetlenia Inergia to miejsce, w którym znajdą Państwo oprawy oświetleniowe w wielu różnych stylach. Wybierając tego typu artykuły do własnego mieszkania, restauracji, hotelu, czy innego typu lokalu, należy brać pod uwagę wiele czynników dotyczących specyfiki danej przestrzeni, ponieważ dobór odpowiedniego oświetlenia powinien być dokładnie przemyślany. Nasi fachowi doradcy bez problemu dopasują odpowiedni rodzaj źródła światła oraz najlepsze oprawy oświetleniowe do szczególnych preferencji oraz możliwości i specyfiki danej przestrzeni, którą dysponuje każdy z naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się:

  •     oprawy zewnętrzne;
  •     taśmy LED i profile montażowe;
  •     osprzęt do opraw oświetleniowych;
  •     oprawy biurowe i przemysłowe;
  •     szynoprzewody oświetleniowe;
  •     słupy i maszty oświetleniowe;
  •     dekoracje świąteczne;
  •     lampki nocne i lampki biurkowe

Salon oświetlenia Inergia to również różnorodność, za którą pokochali nas nasi klienci. Szeroki wybór asortymentu pozwala na dobranie idealnego rodzaju do danego wnętrza, czy ogrodu, a specjalistyczna porada z zakresu doboru sprzętu z pewnością dodatkowo ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji.

Produkty najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów

Salon oświetlenia i hurtownia elektrotechniczna Inergia to miejsce tworzone przez ludzi z pasją i ogromnym doświadczeniem w branży. Wybieramy jedynie sprawdzonych producentów, którzy proponują zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne oraz trwałe produkty. W kwestii designu możemy zaoferować naszym klientom różnego rodzaju oprawy oświetleniowe, z których swoje ulubione wybiorą zarówno miłośnicy klasycznych dekoracji, jak i nowatorskich rozwiązań. Inegia to sklep z oświetleniem Lublin, który oferuje niezwykle szeroki wybór produktów w atrakcyjnych cenach zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele produktów, które mogą Państwa zainteresować. Klientów, którym zależy na osobistym obejrzeniu poszczególnych artykułów, zachęcamy do odwiedzenia nas w stacjonarnym salonie w Lublinie przy ulicy Budowlanej 9. Nasz salon oświetlenia to nie tylko oprawy oświetleniowe, czy źródła światła, ale również różnego rodzaju artykuły elektroniczne, narzędzia, rozdzielnice i obudowy, alarmy, monitoring, a nawet fotowoltaika czy odzież ochronna i wiele innych. Dzięki tak rozbudowanej ofercie nasi klienci mają możliwość kupienia wszelkich niezbędnych produktów w jednym miejscu, co nierzadko jest ogromnym ułatwieniem dla kupujących.

Wśród producentów, których sprzęty oferujemy w naszym salonie znajdują się m.in.: ABB, Hager, Legrand, Ospel, Zamel, Aqform, Azzardo, Bemko, Cleoni, Italux, Maxlight, Novodworski, Zuma Line. Lista jest jednak znacznie bardziej rozbudowana, wobec czego możemy zaproponować coś wartościowego każdemu klientowi, bez względu na jego wymagania i preferencje. Staramy się dbać o więź z klientem, dlatego też przy każdych zakupach mogą Państwo liczyć na fachową pomoc w wyborze odpowiedniego produktu. Z wielką przyjemnością doradzimy zarówno w kwestii designu i funkcjonalności opraw oświetleniowych, jak i domofonów lub alarmów. Pomożemy również w dopasowaniu odpowiednich kabli i przewodów oraz łączników czy gniazd. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą za pośrednictwem sklepu internetowego oraz do odwiedzenia naszej stacjonarnej siedziby w Lublinie. Zachęcamy również go kontaktu telefonicznego lub mailowego.