iNERGIA, ul. Budowlana 9, 20-469 Lublin

tel. 81 441 69 10


Strefa projektanta

Kompleksowa obsługa inwestycji

Marta Mrówczyńska-Kuśmirek

+48 728 831 125

m.mrowczynska@inergia.pl

Aleksandra Bury

+48 510 858 987

a.bury@inergia.pl

Wsparcie techniczne w zakresie profesjonalnego doboru oświetlenia

Opieka nad inwestycją

Oryginalne wzornictwo

Indywidualne rozwiązania techniczne

Magdalena Goral

+48 728 815 285

m.goral@inergia.pl

Agnieszka Piasecka

+48 530 756 392

a.piasecka@inergia.pl

Strefa projektanta

Inergia to przede wszystkim salon oświetlenia i hurtownia elektrotechniczna. Nasza działalność nie kończy się jednak na etapie sprzedaży. Doskonale wiemy, że oczekiwania naszych klientów są różne. Oferujemy również coś więcej niż doradztwo oświetleniowe, czy obsługa inwestycji, które są nieodłączną częścią naszej pracy. Uważamy, że zadowolenie klientów oraz funkcjonalność podpowiedzianych przez nas rozwiązań należy stawiać na pierwszym miejscu, dlatego też doradzamy, pomagamy i oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupowym. Oprócz tego proponujemy jednak coś jeszcze.

Strefa architekta to obszar działania naszej firmy, który nastawiony jest na współpracę z projektantami. W tym zakresie działamy już od wielu lat, otwierając nowe możliwości przed kolejnymi projektantami.

Strefa architekta w naszym salonie to wiele możliwości rozwoju

Inergia oferuje doradztwo i wsparcie nie tylko inwestorom, czy osobom prywatnym, decydującym się na remont lub budowę domu, czy innego rodzaju obiektu. Proponujemy także kompleksowe wsparcie dla projektantów. Zapewniamy zarówno wsparcie merytoryczne, jak i służymy niezawodną pomocą techniczną, dzięki której wspólnie możemy wykreować niesamowicie funkcjonalne, estetyczne i solidne rozwiązania. Oprócz tego wraz z innymi firmami oraz współpracującymi z nami dostawcami, organizujemy profesjonalne szkolenia.

Inergia to przede wszystkim firma tworzona przez ludzi z pasją. Łączymy pracę z zainteresowaniami, dzięki czemu każdego dnia jesteśmy w stanie z pełnym zapałem mówić o nowych pomysłach oraz podsuwać klientom optymalne rozwiązania. Strefa architekta w naszej firmie to dedykowane miejsce, gdzie projektant będzie mógł spotkać się z własnym klientem i wnikliwie omówić wszystkie aspekty realizowanego projektu. Jednocześnie zapewniamy współpracującym z nami projektantom pełne wsparcie naszego zespołu oraz największą ekspozycję oświetlenia w Lublinie!

Korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą

  •     Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu.
  •     Kompleksowe wsparcie techniczne.
  •     Profesjonalne szkolenia prowadzone we współpracy z innymi firmami oraz dostawcami.
  •     Dedykowanie miejsce, w którym będziesz mógł przeprowadzać spotkania z klientami oraz omawiać realizowane dla nich projekty.
  •     Dostęp do największej ekspozycji oświetleniowej w Lublinie.

Doskonale wiemy, jak ważne są odpowiednie umiejętności i stałe poszerzanie swoich horyzontów na drodze do osiągnięcia zamierzonych celów, w związku z czym postanowiliśmy edukować i wspierać również projektantów. Gwarantujemy, że współpraca z naszą firmą to czysta przyjemność, a pozytywne efekty obustronnego zaangażowania można zaobserwować w naprawdę szybkim tempie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkie osoby zainteresowane współpraca z naszą firmą. Zachęcamy również do umówienia się na spotkanie osobiste w naszej stacjonarnej siedzibie przy ul. Budowlanej w Lublinie.